V nevyhnutných prípadoch sa na nás prosím obráťte prostredníctvom mailu jucha.logistic@gmail.com

Sťahovanie do/zo zahraničia

Sťahovanie zo Slovenska do zahraničia alebo naopak zo zahraničia na Slovensko zabezpečíme v čo najkratšom možnom čase, za bezkonkurenčne najnižšie ceny. Samozrejmosťou je znesenie nábytku z pôvodného bytu a výnos nábytku do bytu nového. Sťahovanie tak bude pre Vás pohodlné, jednoduché a bezproblémové.

V prípade potreby a na základe individuálnej požiadavky sme schopní k samotnému sťahovaniu zabezpečiť aj zabalenie nábytku pred transportom, demontáž a montáž nábytku. 

Sťahovanie zo/do zahraničia s nami bude bezproblémové, rýchle a cenovo dostupné – stačí kliknúť na objednať sťahovanie a vyplniť formulár. Pred objednávkou si môžete prehliadnuť náš cenník. Individuálnu kalkuláciu prepravy na mieru presne pre Vás vypracujeme po odoslaní nezáväznej objednávky prepravy.

Nie ste si istý, že rozmery našich vozidiel vyhovujú Vašim požiadavkám a potrebám ? – preskúmajte ich rozmery a parametre.

Naši spokojní zákazníci

Na poslednú chvíľu sme potrebovali previesť nábytok a kancelárske vybavenie, ktoré sa nám nezmestilo do osobáku. Kontaktovali sme Uniexpress a hneď na druhý deň sme mali veci prepravené tam, kde sme potrebovali. Ďakujeme za rýchlu komunikáciu  a bezproblémovú prepravu.

Andrej K.

Uniexpress nám už niekoľko mesiacov zabezpečuje rozvoz tovaru pre našich veľkoobchodných zákazníkov a sme veľmi spokojní – prepravca je ochotný a tovar sa vždy bezpečne dostal k zákazníkom. Určite odporúčame.

Roman P.

Služby UniExpress-u sme využili pri sťahovaní zo Slovenska do Prahy. Obávala som sa, že nábytok a krehké veci cestu neprežijú, ale zbytočne. Všetko dorazilo v takom stave, v akom sa to do auta naložilo. Príjemným plusom bolo aj to, že spoločnosť zabezpečila aj prenos nábytku do auta a potom z auta, takže pre mňa prebehlo sťahovanie úplne bez námahy a za priaznivú cenu. Pri ďalšom sťahovaní sa rada zase obrátim na UniExpress.

Kamila A.

Prečo si vybrať práve nás?

náklady

Naše minimálne cestovné a prevádzkové náklady znamenajú pre Vás bezkonkurenčne najnižšiu cenu za prepravu, ktorá je pre Vás na trhu dostupná.

prístup k zákazníkovi

Zákazníkov si ceníme, preto k nim pristupujeme individuálne, prispôsobujeme podmienky prepravy podľa ich potrieb a neobmedzujeme otváracími hodinami.

Starostlivosť

K prepravovanému tovaru, produktom či jednoducho Vašim veciam sa správame tak, ako by boli naše vlastné. Nehrozí preto žiadne poškodenie z dôvodu nesprávneho zachádzania či nedbalosti.

Doplnkové služby

Potrebujete zabezpečiť demontáž či montáž nábytku, zabalenie pred transportom alebo výnos na poschodie? S nami to nie je problém. Spokojný zákazník je pre nás najvyššou prioritou.

Sme Vám k dispozícii

hodín denne.

Dopravu zabezpečujeme do

štátov Európy.

S prepravou máme viac ako

rokov skúseností.

Cena prepravy už od

0.

za kilometer.

Objednať sťahovanie do/zo zahraničia