V nevyhnutných prípadoch sa na nás prosím obráťte prostredníctvom mailu jucha.logistic@gmail.com

Prenájom dodávky

Našou najnovšou službou je prenájom samostatnej dodávky – potrebujete na niekoľko hodín či dní zapožičať úžitkové vozidlo na sťahovanie, prepravu či transport rozmernejších predmetov? Potom je táto služba presne pre vás.

Naše dodávky sú v 100% technickom stave, majú veľký a dobre využiteľný nákladový priestor a sú pohodlné aj na dlhšie trasy. Ďalším plusom je, že na riadenie našej dodávky vám bude stačiť obyčajné vodičské oprávnenie sk. B – osobné automobily.

Rýchly, jednoduchý a cenovo dostupný prenájom dodávky – stačí kliknúť na objednať prenájom a vyplniť formulár. Individuálnu kalkuláciu na mieru presne pre Vás vypracujeme po odoslaní nezáväznej objednávky prepravy.

Nie ste si istý, že rozmery našich vozidiel vyhovujú Vašim požiadavkám a potrebám ? – preskúmajte ich rozmery a parametre.

Naši spokojní zákazníci

Na poslednú chvíľu sme potrebovali previesť nábytok a kancelárske vybavenie, ktoré sa nám nezmestilo do osobáku. Kontaktovali sme Uniexpress a hneď na druhý deň sme mali veci prepravené tam, kde sme potrebovali. Ďakujeme za rýchlu komunikáciu  a bezproblémovú prepravu.

Andrej K.

Uniexpress nám už niekoľko mesiacov zabezpečuje rozvoz tovaru pre našich veľkoobchodných zákazníkov a sme veľmi spokojní – prepravca je ochotný a tovar sa vždy bezpečne dostal k zákazníkom. Určite odporúčame.

Roman P.

Služby UniExpress-u sme využili pri sťahovaní zo Slovenska do Prahy. Obávala som sa, že nábytok a krehké veci cestu neprežijú, ale zbytočne. Všetko dorazilo v takom stave, v akom sa to do auta naložilo. Príjemným plusom bolo aj to, že spoločnosť zabezpečila aj prenos nábytku do auta a potom z auta, takže pre mňa prebehlo sťahovanie úplne bez námahy a za priaznivú cenu. Pri ďalšom sťahovaní sa rada zase obrátim na UniExpress.

Kamila A.

Prečo si vybrať práve nás?

náklady

Naše minimálne cestovné a prevádzkové náklady znamenajú pre Vás bezkonkurenčne najnižšiu cenu za prepravu, ktorá je pre Vás na trhu dostupná.

prístup k zákazníkovi

Zákazníkov si ceníme, preto k nim pristupujeme individuálne, prispôsobujeme podmienky prepravy podľa ich potrieb a neobmedzujeme otváracími hodinami.

Starostlivosť

K prepravovanému tovaru, produktom či jednoducho Vašim veciam sa správame tak, ako by boli naše vlastné. Nehrozí preto žiadne poškodenie z dôvodu nesprávneho zachádzania či nedbalosti.

Doplnkové služby

Potrebujete zabezpečiť demontáž či montáž nábytku, zabalenie pred transportom alebo výnos na poschodie? S nami to nie je problém. Spokojný zákazník je pre nás najvyššou prioritou.

Sme Vám k dispozícii

hodín denne.

Dopravu zabezpečujeme do

štátov Európy.

S prepravou máme viac ako

rokov skúseností.

Cena prepravy už od

0.

za kilometer.

Objednať prenájom dodávky